EUReNT - Nekilnojamojo turto agentūra

PATYRUSIŲ, PATIKIMŲ BROKERIŲ KOMANDA

Vokiečių
Anglų
Rusų
Lenkų
Lietuvių

Edvardas Bukelskis

+370 657 50187
edvardas@eurent.lt
Mano profesionalumas ir patirtis - jūsų sutaupytas laikas ir pinigai!

Aleksej Dralnov

+370 657 70944
aleksej@eurent.lt

Antanas Kneita

+370 657 79753
antanas@eurent.lt

Rimas Sapitavičius

+370 657 85799
rimas@eurent.lt

Antonij Krasko

+370 657 46316
antonij@eurent.lt

Jolanta Šatkutė

+370 675 96411
jolanta@eurent.lt

Miroslav Naruševič

+370 699 52882
miroslav@eurent.lt

Dalius Meškauskas

+370 698 11103
dalius@eurent.lt
Jūsų norai + mano pastangos = geriausias rezultatas !

Rolandas Budrikas

+370 645 70797
rolandas@eurent.lt

Alicija Korenikova

+370 657 85640
alicija@eurent.lt

Vilija Sakalauskienė

+370 601 70900
vilija@eurent.lt

Edgardas Minelga

+370 657 82849
edgardas@eurent.lt

Dainius Markevičius

+370 657 52760
dainius@eurent.lt
Pasirinkę mane, pasirenkate visą mūsų komandą!!!

Raminta Matonienė

+370 657 49869
raminta@eurent.lt
Padėsiu parduoti bei išnuomoti Jūsų nekilnojamąjį turtą!

Rasa Zadvornienė

+370 612 41051
rasa@eurent.lt

Gražina Gečaitė

+370 657 44621
grazina@eurent.lt

Man svarbūs Jūsų norai ir lūkesčiai, dirbu operatyviai ir sklandžiai! 

Evaldas Rutkauskas

+370 657 81525
evaldas@eurent.lt

Sigita Aniūkštytė - Karužė

+370 657 78783
sigita@eurent.lt

Ignas Peciukonis

+370 627 77112
ignas@eurent.lt

Stanislav Žverelė

+370 648 05779
stanislav@eurent.lt

Aleksandras Jegorovas

+370 657 46395
aleksandras@eurent.lt

Rūta Jatautaitė

+370 657 75870
ruta@eurent.lt